REDAKCE

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
REDAKCE

redakční tým

zdrav dvoji kvalita wČeská lékařská komora přišla s návrhem na zvýšení regulačního poplatku za lékařskou pohotovost, chtěla by zvýšit poplatek ze současných 90 Kč na 200 Kč. KSČM odmítala zavedení regulačních poplatků ve zdravotnictví již v dobách ministra Julínka. Navrhovala úplné zrušení těchto poplatků, což ale ve sněmovně neprošlo. Je přitom jasné, že tyto poplatky financování zdravotnictví nezachrání, ale pouze ztíží přístup občanů k lékařské pohotovosti. Ministr zdravotnictví Válek přesto nápad přivítal a řekl, že podnět otevře na vládě.
chudobaMají krizi zaplatit obyčejní občané? - Tak to totiž navrhují vládní experti z Národní ekonomické rady vlády, tzv. NERV. Ta představila své návrhy opatření pro zlepšení ekonomické situace v České republice. Nepřekvapí, že většina opatření by měla především dopad na peněženky běžných občanů, nikoli na velké firmy, banky a nadnárodní korporace. Návrhu na zkrácení doby pobírání podpory v nezaměstnanosti a její výše se již chytil ministr (a)sociálních věcí Jurečka, který by rád toto opatření aplikoval v době, kdy mnoho firem avizuje, že vzhledem k současné složité ekonomické situaci, kterou vláda řeší velmi nezodpovědně, skončí či bude propouštět!
Na státní svátek 28. října  (vznik Československa) se konala další demonstrace ČR na prvním místě. To už snad všichni vědí, i bez naší ČT. Tu tam lidé odmítli - možná to nebylo šťastné... Mezi řdemon_28_10_muzeum.jpgečníky, kdy velký prostor dostal expremiér Paroubek, vystoupili tři kandidáti na prezidenta - včetně Josefa Skály. Ten lidmi skandoval: MY CHCEME MÍR! I to o demisi nevládnoucí vlády. Zastoupení komunistů bylo. Kateřina Konečná na tribuně krátce uvedla J. Skálu a potom se pohybovala mezi lidmi.
Rozhovor Kateřiny Konečné pro iDNES tv
Bez obalu s K. Konečnou. Odkaz na aktuální video naleznete zde: 
Strana 1 z 61

KH KV KSČM

 

Doporučujeme

halo noviny logo

Reklama

logo komise mladeze

Go to top