Májové noviny

majove2020 1 wPrvomájové noviny brzy dorazí do vašich schránek. Pokud ne, můžete si je stáhnout zde na webu v menu "Pozvánky pro veřejnost".

Příspěvek poslance Zdeňka Ondráčka, člena KhKV KSČM:
Letošní oslavy prvního máje budou samozřejmě poznamenány současnou situací ohledně koronavirové krize a tradiční oslavy, setkání s lidmi tak, jak jsme na ně zvyklí, se kvůli pandemii nebudou moci uskutečnit. Věřím ale tomu, že komunikace mezi levicově smýšlejícími lidmi se bude moci uskutečnit alespoň prostřednictvím sociálních sítí. 
Den volna tak využijeme každý podle svých možností, někdo prací a někdo oddychem. Samozřejmě je nám líto, že se nemůžeme setkat se spoluobčany na oslavách prvního máje, které KSČM každoročně organizuje, ale situace je skutečně složitá a všichni ji musíme respektovat. Proto bych rád alespoň touto formou poděkoval pracovníkům v první linii - lékařům, sestřičkám, policistům, hasičům a všem, kteří i v tento svátek budou pracovat. Zároveň ale chci poděkovat všem lidem, kteří pracují, i těm, kteří už jsou na zaslouženém odpočinku.
Přeji jim krásné májové dny a věřím, že i když už musíme být v nynějším omezení, najdeme možnost, jak popřát svým nejbližším. Všem přeji hodně zdraví.
Zdeněk ONDRÁČEK

Královéhradecký KV KSČM

skola2 1168 X

KH KV KSČM

 

Doporučujeme

halo noviny logo

Reklama

logo komise mladeze

Go to top