Volba KSČM – Česká levice společně, hlas pro suverenitu ČR

logo cl spolecne117. 5. 2019 – Zbývají poslední dny do konání voleb do Evropského parlamentu. Jde o velmi důležité rozhodnutí, kde je potřeba každý hlas těch, kteří nechtějí dál ztrácet naši suverenitu a zejména identitu. Stávající Evropská unie pracuje pro nadnárodní korporace, využívající v ČR levné práce; mezinárodní řetězce, které nás krmí předraženými šunty; miliardáře vyvádějící zisky do daňových rájů; falešné nadace; ale i resuscitovanou pravici a pomlouvače, kteří útoky na KSČM a lhaním zakrývají svou neschopnost řešit skutečné potřeby lidí.

Vyzýváme proto všechny občany, kterým není lhostejná naše budoucnost, komunisty, sympatizanty a další nerozhodnuté, aby volili č. 9 Komunistická strana Čech a Moravy.**

Svojí volbou:
- můžete vrátit lidskou důstojnost a solidaritu;
- pomůžete zastavit šílenství těch, kteří si přejí válku;
- pomůžete vrátit důstojnost své vlasti, suverenitu České republice a identitu českým občanům;
- volíte stranu, která vnímá hlas občanů, a to i v mezinárodních otázkách. Jako jediní totiž dlouhodobě prosazujeme, 
aby v referendu bylo možné rozhodnout o vystoupení z EU a NATO.


I to jsou důvody, proč jsme se rozhodli prosazovat společný postup opravdové české levice, proč jsme ve spolupráci s dalšími levicovými stranami a hnutími šli tentokrát cestou mladé perspektivní kandidátky pod vedením zkušené vedoucí kandidátky Kateřiny Konečné.
KSČM Vás, vážení občané, oslovuje především proto, abyste brali tyto volby jako důležité. Nevolit, znamená nechat za sebe rozhodovat druhé. Nenechme na jiných rozhodnutí, kdo obsadí 21 křesel za Českou republiku v Evropském parlamentu.

Každý, komu záleží na budoucnosti naší země, jde 24. nebo 25. 5. volit své kandidáty do Evropského parlamentu!

Autor: VV ÚV KSČM
** DODATEČNÁ INFORMACE:  
Vážené soudružky, vážení soudruzi, vážení příznivci! Ačkoli název naší kandidátní listiny na hlasovacím lístku před její registrací projednával VV ÚV KSČM, k řadě našich členů a příznivců se zřejmě nová informace nedostala. Pracovníci Ministerstva vnitra ČR odpovědní za volby nám v prosinci, ještě před jednáním pléna ÚV KSČM o kandidátní listině KSČM, na dotaz sdělili, že rozšířený název kandidátní listiny "Komunistická strana Čech a Moravy - Česká levice společně" v evropských volbách můžeme použít. Bohužel, těsně před samotným podáním kandidátní listiny jsme ale dostali od MV ČR stanovisko opačné, opřené o právní expertízu, kterou si k dané otázce MV ČR nechalo dodatečně zpracovat. Dohodli jsme se tedy se všemi stranami, hnutím i spolky, které naši kandidátku podporují, že ji podáme sice pod názvem KSČM, ale celou kampaň povedeme i s přízviskem Česká levice společně! Na hlasovacím lístku však onen doplněk "Česká levice společně" být nemůže, protože by nám takto nazvanou kandidátní listinu ministerstvo vnitra nepřijalo k registraci. Na spolupráci širší levice na naší kampani a kandidatuře se tedy nic nezměnilo, kromě názvu uvedeném na hlasovacím lístku. Prosíme vás, abyste tuto informaci mailem rozšířili mezi co největší počet našich členů a sympatizantů, protože mnozí z nich se nás na to po obdržení hlasovacích lístků ptají. Děkuji vám za pomoc a spolupráci.

S pozdravem Věra Žežulková, vedoucí oddělení ÚV KSČM pro komunální a regionální politiku a volbyskola2 1253 X

KH KV KSČM

 

Doporučujeme

halo noviny logo

Reklama

logo komise mladeze

Go to top