KSČM se dívá na zdravotnictví z pohledu pacienta

markova 153Rozhovor Haló novin se Soňou Markovou, kandidátkou KSČM do Poslanecké sněmovny v Královéhradeckém kraji
KSČM se dívá na zdravotnictví z pohledu pacienta
Česká republika se stejně jako další země již druhý rok potýká s koronavirovou epidemií. Jako stínová ministryně zdravotnictví jste sledovala a komentovala jednotlivé kroky vlády. Můžete shrnout, jak si podle vás vláda v tomto boji vedla?

Vláda v boji s pandemií COVID-19 nejvíc selhávala především v počátku. I když budeme brát v úvahu, že v takovéto situaci se Česká republika ještě nikdy neocitla a některé problémy byly způsobeny i nečinností nebo chybami předchozích vlád, ta současná si příliš dobře nevedla.

Kandidáti KSČM do voleb se sjeli do Lipin

lipiny21 krajca wLIPINY - Malá obec na pomezí rychnovského a královéhradeckého okresu se stala na jedno dopoledne důležitým místem celého kraje. Sjely se sem všechny osobnosti z čela kandidátky KSČM, až na Kateřinu Dědkovou, která právě prožívá těhotenství, a ještě i ti další v pořadí. Velkým překvapením byla návštěva místopředsedy ÚV KSČM Milana Krajča, který přijel vlakem i se synkem. Zdůraznil potřebu hlasů daleko převyšujících počet členů strany, potřebných do voleb k uchování poslaneckých míst.

Na umučené vězně nezapomněli ani letos

chr dti wDevatenáctý pietní akt u hromadného hrobu umučených vězňů na pochodu smrti podpořil svou záštitou prezident Miloš Zeman, již podruhé. Pořadatelé tohoto shromáždění z Klubu českého pohraničí a obce Choustníkovo Hradiště tradičně zvou zástupce velvyslanectví, jejichž mladí lidé jsou zde pohřbeni, byli však omluveni, stejně jako hejtman Královéhradeckého kraje. Jaroslav Štrait mohl však uvítat další delegace občanů, pamětníků, spolků i politických stran, jež při smutečním pochodu uctili památku na konci války nesmyslně utracených převážně mladých životů položením věnců a kytic.

Lidi! Už se konečně probuďte!

lukasekw 21ROZHOVOR s Josefem Lukáškem, kandidátem KSČM do Poslanecké sněmovny

Kandidujete za KSČM v podzimních volbách do Sněmovny. Co vás vedlo k tomu, že jste se rozhodl kandidovat?

To se dá těžko vyjádřit několika slovy, ale zkusme to. Na jedné straně to byla důvěra lidí, kteří mě oslovili a kandidaturu nabídli, na druhé straně i moje snaha, pokud to bude v mých silách, komunistické straně pomoci.

Nedejme se! To bylo vaše heslo ve volbách do krajského zastupitelstva. Co jste tím chtěl říci, před čím jste varoval?
Strana 1 z 49

KH KV KSČM

 

Reklama

logo komise mladeze

Go to top