Vánoční přání pro vás

vanoce22

Na pražské demonstraci na státní svátek - volání po míru

Na státní svátek 28. října  (vznik Československa) se konala další demonstrace ČR na prvním místě. To už snad všichni vědí, i bez naší ČT. Tu tam lidé odmítli - možná to nebylo šťastné... Mezi řdemon_28_10_muzeum.jpgečníky, kdy velký prostor dostal expremiér Paroubek, vystoupili tři kandidáti na prezidenta - včetně Josefa Skály. Ten lidmi skandoval: MY CHCEME MÍR! I to o demisi nevládnoucí vlády. Zastoupení komunistů bylo. Kateřina Konečná na tribuně krátce uvedla J. Skálu a potom se pohybovala mezi lidmi.

Podpisy pro J. Skálu s jeho účastí v kraji

skala hln hk 3V druhém týdnu října zavítal do Královéhradeckého kraje vlastenecký kandidát na prezidenta dr. Josef Skála. Spolu s kamarádem s petičním stánkem sbírali podpisy a hovořili s občany v Dobrušce (za účasti Josefa Lukáška) na náměstí, pak u hradeckého hlavního nádraží. I zde jej přišlo podpořit a podiskutovat s ním několik občanů (ne všichni se chtěli fotografovat). Hlavně se jich desítky přišly podepsat osobně a někteří donesli již podepsané petiční listiny. Potom ještě Skála odejel na besedu s písničkami Jany Hruškové do Jičína. Celou cestu jej doprovázela krajská předsedkyně KSČM Věra Žižková.
Podpisy můžete sbírat a posílat do konce října na adresu:
Jiří Horák
P.O.BOX č. 3
163 00 Praha 6
Již se čas krátí, tak neváhejte.
https://jakoskala.cz/petice-za-50-000-podpisu?fbclid=IwAR37b4t2Ty6Zf_P9ct1lEpC8lxqQDrIwpjvRh2yOL_P4qwf7EwnP6_Qb_9Y
Europoslankyně a předsedkyně Komunistické strany Čech a Moravy Kateřina Konečná vyzvala v Sekeřicích přítomné účastníky – členy strany a sympaIMG_3936_w.jpgtizanty levice – k tomu, aby postarali o volební políček Fialově vládě v komunálkách. "Mají Sněmovnu, mají kraje, budou se snažit ukořistit i komunální úroveň a prezidenta. My jim to nesmíme dovolit!" uvedla. Zkritizovala vládnutí pětikoalice a vyslovila přání: nedat v komunálních volbách ani hlas členům stran pětikoalice a jejich skrytým členům na jinak pojmenovaných kandidátkách, ani ve volbách senátních na Jičínsku a části Nymburska. Začít musíme zdola – a hned.  Přítomnost předsedkyně celé strany a ostatní místopředsedové dodali akci na závažnosti a celorepublikovém záběru.
Strana 1 z 55

KH KV KSČM

 

Reklama

logo komise mladeze

Go to top