ČTYŘLÍSTEK pro spokojený život

markova 17 w

ČTYŘLÍSTEK priorit pro spokojený život
* Dostupné byty, zvlášť pro mladé rodiny a seniory
* Obchvat Náchoda a Jaroměře, dostavba D 11
* Služby – zdravotní a sociální, pro seniory i rodiče
* Turismus a přeshraniční spolupráce

Budu váš silný hlas v Senátu!

Vážení spoluobčané, milí přátelé.

Člověk by měl vždy dělat, co ho baví nebo ho má bavit, co dělá. Mně se obojí celý život daří. První polovinu pracovního života jsem učila dějepis, ruštinu, němčinu a společenské vědy na základní škole, trénovala plavání a prázdniny trávila s dětmi na táboře v Kamenci jako vedoucí.

Dalších 15 let jsem pracovala jako poslankyně PS PČR – byla jsem místopředsedkyní Výboru pro zdravotnictví, členkou Výboru pro evropské záležitosti i Rady Evropy. Dlouhodobě se věnuji problematice rovného zastoupení žen a mužů, a proto zastupuji KSČM ve Vládním výboru pro vyrovnané zastoupení žen a mužů v politice při Radě vlády pro rovné příležitosti. Se stejným zápalem se zajímám o otázku kvalitní a dostupné zdravotní péče. To je důvodem, proč jsem stínovou ministryní zdravotnictví za KSČM a členkou Správní rady VZP.

Mnoho let se také jako zastupitelka podílím na rozvoji města Náchoda a ve spolupráci s Davidem Novotným pomáhám s konáním různých charitativních akcí. Odpočinu si při práci na zahradě, s přáteli, u rekreačního sportu a s dobrou detektivkou. Vychovala jsem dvě dnes již dospělé děti a jsem pyšnou babičkou dvou úžasných vnuček.

Díky tomu znám každodenní starosti lidí. Vím, že je trápí práce, doprava, bydlení, zdravotnictví nebo sociální problémy. Vždy jsem se snažila pomoci, kdykoli to bylo možné. A přesně to bych dělala i v Senátu. Můj hlas je totiž vždy slyšet.

Vaše Soňa Marková

 

skola2 1473 X

KH KV KSČM

 

Reklama

logo komise mladeze

Go to top