Kandidáti KSČM do voleb se sjeli do Lipin

lipiny21 krajca wLIPINY - Malá obec na pomezí rychnovského a královéhradeckého okresu se stala na jedno dopoledne důležitým místem celého kraje. Sjely se sem všechny osobnosti z čela kandidátky KSČM, až na Kateřinu Dědkovou, která právě prožívá těhotenství, a ještě i ti další v pořadí. Velkým překvapením byla návštěva místopředsedy ÚV KSČM Milana Krajča, který přijel vlakem i se synkem. Zdůraznil potřebu hlasů daleko převyšujících počet členů strany, potřebných do voleb k uchování poslaneckých míst.

Dostavil se sem poslanec Zdeněk Ondráček – poprvé na tuto akci. Hovořil o svých poznatcích z práce v parlamentních výborech alipiny21 ondracek samozřejmě byl zpovídán k problematice účasti AČR v Afghánistánu a vůbec schopnostech armády bránit republiku a pomáhat při velkých kalamitách obhajoval právo občanů na obran svého života i s legálně drženou zbraní. Za problematiku kantorů a také sociálních problémů seniorů se chce prát Táňa Šormová a Josef Lukášek, jenž upozornil na těžkou práci lidí v sociálních službách, oba jsou bývalí radní kraje. Táňa by ráda věděla, jak máme prakticky vést kontaktní kampaň, co dělat, aby byla účinná. Nad tím se museli nakonec zamyslet všichni – i když odpověď dopadů práce s lidmi v ulicích, na besedách a setkáních očekávané výsledky přinést nemusí. Soňa Marková, jako stínová ministryně  nformovala nejen o zdravotnictví, ale i programech stran, které nabízejí ledacos, ale je potřeba se dívat na to, co v jejich programech není vůbec uvedeno. Je třeba sledovat ještě jejich vystoupení odborná a na jiných fórech, tam se svěří, že vlastně nechtějí zdravotnictví bezúhradové a těší se na jeho další privatizaci. Věra Kučerová by se se svými zkušenostmi z ekonomické sféry mohla věnovat této oblasti. Své znalosti z financování naší armády sdělil Josef Radocha a dostavil se také Jiří Zvára z České Skalice.
Předsedkyně KV KSČM Královéhradeckého kraje Věra Žižková si samozřejmě přeje, aby se všichni z čela kandidátky mohli dostat do lipny21 lukasekPoslanecké sněmovny, vyzvala všechny přítomné, aby získávali další voliče.
Pořadatele této tradiční akce u lipinského hřiště - Hanu Joštovou, Pavla Kupku i Jiřího Másla a další ochotníky z Bolehoště, Ledců i Lipin  lze za tuto akci s grilováním jen a jen chválit.
(vha)
skola2 222 X

KH KV KSČM

 

Reklama

logo komise mladeze

Go to top