POZVÁNKY NA AKCE

skupina 5kand wSETKÁNÍ VEŘEJNOSTI S KANDIDÁTY
10. 9. Beseda k bezpečnostní otázce a financování armády s poslancem dr. Zdeňkem Ondráčkem, pplk v.v., a Mgr. Josefem Radochou, plk. v. v., v Hradci Králové U Švagerků od 17 hodin
12. 9. Mítink s hudbou a programem od 14 h. Jaroměř – Jezbiny, sportovní areál
16. 9. Hradec Králové - Cesta městem s kandidáty - rozdávání volebních novin, Haló novin, volebních materiálů dopoledne (pak ještě 23. 9. a 29. 9.  odpoledne)
19. 9.Předvolební recepce za účasti vedení KSČM a kandidátů do KZ, hotel Tammel v Jičíně, hraje OK STYL.
24. 9. Beseda s kandidáty – sídlo OV Rychnov n. Kn. od 16 hod., k občerstvení grilovaná kuřata
26. 9. Předvolební mítink – Jičín, Žižkovo náměstí, od 9 h.

VOLBY - 2. a 3. října 2020
kraj pro lidi w
VOLTE KANDIDÁTY KSČM!

http://www.kscmkrhk.cz/krajske-volby-2020/kandidati-do-kz-2020

Ke Svojšicím
Třicáté setkání levicově zaměřených občanů o první sobotě v září (5. 9.) pořádají pardubický a královéhradecký krajský výbor KSČM v letním areálu ve Svojšicích. Celorepubliková akce podpoří nástup KSČM do intenzivní předvolební kampaně.
„Ač nás zatím ve Svojšicích pronásleduje mokré počasí, účastníci odjíždějí domů spokojeni. Kulturní program i moderátoři nastolí vždy dobrou náladu. Jsem pozvanka svojsice 2020 wráda, že se nám daří tradiční akci udržet i v tomto pro setkávání nepříznivém období s coronavirem,“ uvedla předsedkyně KhKV KSČM Věra Žižková.

Organizačnímu týmu, který pracuje už počátku roku, se podařilo překonat i nečekané „odchody“ dvou organizátorů z Pardubic – Jiřího Černého a Ivany Pitterové. Pozváno je vedení strany, poslankyně i poslanci a představí se zde přední kandidáti do krajských a senátních voleb obou krajů. Uskuteční se i Den s Haló novinami a šéfredaktor Petr Kojzar předá ocenění pro nejlepšího letošního novináře či novinářku redakce Haló novin.
Pro mladé účastníky setkání se předvede DJ Petr a potom zahraje country skupina EXPRESS. Chystá se slosování vstupenek o pěkné ceny a tři bloky diskusí ve stanu.

DISKUSNÍ STAN

I. blok 10.30 až 11.30 – diskuse s kandidáty a kandidátkami do krajského zastupitelstva a Senátu;
II. blok 11.30 až 12.30 – diskuse s poslanci a poslankyněmi PS a EP;
III. blok 14.15 až 15.15 – diskuse s vedením KSČM.

Z Pardubic a Hradce budou vypraveny autobusy (v 9 hodin v HK od VČE u žel. nádraží a z Pardubic v 9.30 od nádraží ČD. Přijďte k nám pobejt!
skola2 1235 X

KH KV KSČM

 

Reklama

logo komise mladeze

Go to top