Přání do nového roku

pf2020 kraj wDo roku 2020 přeje KV KSČM všem členům a příznivcům vše nejlepší, hodně zdraví a spokojenosti.
Předsedkyně KH KV KSČM Věra Žižková

Vážení spoluobčané, milé soudružky a neméně milí soudruzi!
Vstoupili jsme společně do roku 2020. Všem lidem dobré vůle přeji, aby pro ně byl tento rok úspěšný, aby je netrápily problémy zdravotní a finanční, daně a poplatky (o exekutorech nemluvě). Přeji všem, aby se nemuseli rozhodovat, zda si koupí raději rohlík, nebo doplatí za léky.
Přeji každému z Vás, aby našel ve svém okolí vnímavé uši a otevřené srdce, jemuž se může svěřit s tím, co ho trápí. Slibme si, že si všichni budeme více všímat lidí kolem nás. Doufám, že se i v novém roce budeme moci opřít jeden o druhého. Pokud si budeme navzájem oporou, nikdo nás nezdolá, nikdo nás nerozeštve, nikdo nám vážně neublíží.

Taťána Lankašová, předsedkyně OV KSČM Hradec Králové


Za celý OV KSČM Jičín, přeji všem našim členům, příznivcům i jejich rodinám především hodně zdraví, lásky a porozumění. Těm v produktivním věku dostatek dobře zaplacené práce, seniorům splnění jejich životních přání. Všem děkuji za jejich práci a podporu v naší činnosti.
Petr Typlt, předseda OV KSČM Jičín

V roce 2020 nás čekají dvě významné události, XI. sjezd KSČM a volby do krajských zastupitelstev a části Senátu PČR. Věřím, že KSČM potvrdí svoji důležitou úlohu moderní levicové strany bojující za zájmy většiny občanů naší vlasti. Přeji si, abychom i v příštím roce mohli spokojeně žít v míru a bezpečí, radovat se z přítomnosti svých blízkých. A jelikož devět desetin našeho štěstí spočívá ve zdraví, přeji všem našim členům a sympatizantům právě to zdraví.
Mgr. Soňa Marková, předsedkyně OV KSČM Náchod a stínová ministryně zdravotnictví za KSČM

Přál bych všem lidem,
těm které je možno takto označit, hlavně zdraví a štěstí, ale i to (a to souvisí úplně se vším), aby se jim vyhnula srážka s lidskou hloupostí. S tou prostou i tou, kdy nositel je sice vzdělaný, ale inteligence a sociální cítění mu chybí. Proto přeji úspěšný rok 2020 beze "srážek".
Jan Janeček, předseda OV KSČM Rychnov n. Kn.

Soudruzi a soudružky, vážení sympatizanti,
přeji Vám v novém roce 2020  pevného zdraví, klidu a hlavně míru. Chci Vám všem poděkovat za práci, kterou vykonáváte  a jste příkladem pro mladou generaci. Připíjím sklenkou dobrého vína na Vaše zdraví a přeji mnoho sil do dalšího boje.
Jaroslav Ondráček, předseda OV KSČM Trutnov
skola2 1287 X

KH KV KSČM

 

Reklama

logo komise mladeze

Go to top