Proč jít k volbám a proč volit KSČM

vaclav ort wJsme před volbou zastupitelstev v krajích, které se budou konat za pár dní. KSČM představila svůj volební program. V krajích jsou naše volební programy cíleny na řešení každodenních potřeb lidí. Ne jinak tomu je i v Královéhradeckém kraji.
Letošní volby jsou velmi významné. Na zastupitele čekají nové úkoly, zejména v souvislosti s řešením ekonomických problémů, které vznikají v důsledku nemoci Covid-19.
KSČM si bude v listopadu připomínat 30 let od svého vzniku. Jsme demokratickou stranou, nepodíleli jsme se na rozkrádání majetku státu. Po celou dobu své existence předkládáme návrhy na zlepšování života lidí. To je náš hlavní cíl.
Máme omezené možnosti v prezentaci naší práce. Česká média, včetně České televize, nám nerada dávají prostor. Od pravicových médii to nelze očekávat, ale od veřejnoprávních, které si lidé platí, to očekáváme. Lidé mají nárok na objektivní informace. Bohužel tomu tak není.


To nám opět předvedla Česká televize, když zástupce KSČM a lídra do krajských voleb v Libereckém kraji do pořadu předvolebních debat nepozvala. A to jsme parlamentní stranou. Místo zástupce KSČM k prezentaci přizvala Demokratickou stranu zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT. Jako místopředseda ÚV KSČM proti takovému postupu protestuji a hodnotím jej jako nevýslovnou drzost a aroganci. Možná, že se takového postupu dočkáme i v jiných krajích.
Chtěl bych připomenout, že KSČM a její poslanci Parlamentu ČR vždy hájí zájmy obyčejných lidí. Osobně jako člen vedení strany se podílím na formování požadavků na vládu. Je třeba si upřímně říci, že bez tolerance vlády ze strany KSČM by nebylo možné zvyšovat důchody, minimální mzdu, zvyšovat finanční prostředky do oblastí školství, zdravotnictví, sociálních služeb, bytové výstavby pro mladé, budování dálnic, opravy komunikací. Nemalé prostředky jdou na boj s kůrovcem a ochranou životního prostředí. Podpořili jsme jednorázový příspěvek pro důchodce ve výši 5000 korun. Toto je potřeba lidem připomenout. Naši občané by se takovéto podpory od pravicových stran nedočkali.
Byl bych rád, kdyby si lidé toto uvědomili při rozhodování, koho volit a proč.
Proto se na vás, vážení spoluobčané, obracím se žádostí – pojďte prosím volit a za každý hlas pro KSČM vám upřímně děkuji.

JUDr. Václav ORT,
trojka na kandidátce KSČM do krajských voleb
2.-3. října 2020

IN: Haló noviny, 16. 9. 2020

skola2 63 X

KH KV KSČM

 

Reklama

logo komise mladeze

Go to top