Staň se fanouškem KSČM na internetu

mladi lideOficiální adresy KSČM k mediální komunikaci a správu sociálních sítí KSČM jsou určeny právě pro uživatele internetu. Zpravodajství o vlastní straně máte z první ruky https://www.kscm.cz. Všichni se mohou do jejich tvorby a obohacení příspěvků i diskuzí zapojit.

arrow down right

Čtěte zprávy z Haló novin
http://www.halonoviny.cz/articles/

Lze se podívat i do archivu deníku a přečíst články, které již vyšly, podle témat nebo podle autora. Haló noviny si můžete předplatit do své poštovní schránky (tel.: 222 897 320 ještě 222 897 314) nebo do mobilu. Elektronické číslo lze získat za 7 Kč na stránkách ALZA/MÉDIA, například https://www.alza.cz/media/halo-noviny-23_02_2018-d5270111.htm

arrow down rightOficiální FACEBOOK
htttp://www.facebook.com/komunistickastranacechamoravy
Pozvěte své přátele, ať se stanou též přáteli na facebooku a SDÍLEJTE s nimi zprávy, které se vám líbí. Důležité bude, zapojit se do diskusí pod příspěvky. Prosíme schopné diskutéry, aby se zapojili (mít fcb profil, stát se přítel, pak diskutovat lze). Případné delší příspěvky, vhodné ke zveřejnění, můžete zaslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

arrow down rightTWITTER 
https://twitter.com/czkscm - Zveřejňuje krátké zprávy do 280 znaků, které stručně hodnotí situaci na politické scéně. (Tweet = štěbetat, cvrlikat.) Podívat se může každý, když se zaregistruje, může psát své postřehy, nebo: zaslat zprávu na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

arrow down rightINSTAGRAM
https://www.instagram.com/czkscm/
Ovládat lze jen z mobilního telefonu, sledovat i na PC. Vkládají se hlavně fotografie – momentky ze života i politických jednání, akcí. FOTO můžete pro instagram zaslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Na stejné adresy lze zasílat příspěvky pro webové stránky www.kscm.cz

arrow down rightKSČM NA YOUTUBE, videa:   https://www.youtube.com/

POSÍLEJME SI e-mailem ODKAZY NA ZAJÍMAVÉ ZPRÁVY, VIDEA též z uvedených zdrojů pro SKUPINY PŘÁTEL.
Nedělejme službu jen Babišovi či Okamurovi...

skola2 1434 X

KH KV KSČM

 

Reklama

logo komise mladeze

Go to top