V Sekeřicích poprvé

sekerice21 celek wKandidáti do Poslanecké sněmovny z Královéhradeckého kraje se mohli veřejnosti představit na milé akci, kterou připravil OV KSČM Jičín s předsedou Petrem Typltem a místopředsedou ÚV Václavem Ortem (oba též kandidují) za moderace Věry Beranové. Na akci v zeleném venkovním areálu obce Sekeřice získali účast předsedy ÚV KSČM a 1. místopředsedy PS PČR Vojtěcha Filipa. Po jeho úvodním projevu se mezi hudebními vstupy dua OK STYL z Náchoda postupně představili přítomní kandidáti. Jičínští komunisté zajistili také občerstvení vlastními silami a pěkné ceny pro vylosované účastníky, pro děti pak pěknou nafukovací skluzavku. 

Na předvolební regionální akci se dostavili kandidáti do Poslanecké sněmovny PČR spolu s lídrem kandidátky Zdeňkem Ondráčkem, který dorazil až z Kralického sněžníku, Táňa Šormová - ta odjela z brigády při stavění tábora u říčky Zdobnice, Josef Lukášek místostarosta z Bystrého, Marcela Kováčiková pečovatelka v DD, Věra Kučerová ze Solnice, Jiří Zvára z České Skalice, Jaroslav Manych z Náchoda a jinostraníci, kteří jdou do voleb spolu s komunisty: JUDr. Karel Hais 1. místopředseda sdružení Aliance národních sil a učitel Vladimír Lejsek z hnutí Bezpečnost, odpovědnost, solidarita.

sekerice21 obcerstveni wsekerice ondracek wsekerice21 tana sormova wsekerice21 marcela wsekerice21 lukasek wsekerice21 zeny predseda wsekerice21 hais leisek w
skola2 118 X

KH KV KSČM

 

Reklama

logo komise mladeze

Go to top