Výstup na Velkou Deštnou 2015

destna 15 1LUISINO ÚDOLÍ, ORLICKÉ HORY - Tradiční výstup na Velkou Deštnou pořádá OV KSČM Rychnov nad Kněžnou. I letos (6. června) si účastníci opekli výborné špakáčky a pojedli skvělé koláčky a rohlíčky od rychnovských soudružek. Na akci přijel poslanec Zdeněk Ondráček s asistentkou Ivou Řezníčkovou, předsedkyně Krajského výboru Královéhradeckého kraje KSČM Věra Žižková a předsedkyně OV KSČM Rychnov n. Kn. Marie Ondráčková. 

Soudruh Bodlák (vlevo na dolním snímku) za pořadatele všechny přivítal se vzpomínkou na 70. výročí osvobození, a také nadcházejícího 600. výročí upálení Mistra Jana Husa.

Poslanec Ondráček připomněl svůj poslední příspěvek ke způsobu práce s psychicky narušenými osobami, ozřejmil svoji práci v Parlamentu ČR a pozval veřejnost na stránky kscm.cz, kde mají z jeho iniciativy poslanci a senátoři PČR, též poslanci EP, v rubrice NAŠI LIDÉ svá „okénka“ a zveřejněny své poslanecké aktivity. Skupina více než „sedmi statečných“ se poté vydala od chalup do prudké stráně a vystoupala až na vrcholek Velké Deštné, která stále čeká na novou rozhlednu. Při výstupu se také s poslancem diskutovalo. Několik mladých rodinek s dětmi zvolilo méně náročné procházky po okolí. (vha)

destna 15 2

skola2 1765 X

KH KV KSČM

 

Reklama

logo komise mladeze

Go to top