Vzkaz z návštěvy vrcholných představitelů ÚV KSČM v Královéhradeckém kraji

logo KSCMPředseda ÚV KSČM Vojtěch Filip, místopředseda ÚV KSČM Jiří Dolejš a předseda klubu poslanců v PS PČR Pavel Kováčik přijeli do našeho kraje na počátku ledna na jednání s předsedy OV a členy Výkonného výboru KhK KSČM.


Jejich vystoupení se týkala připomenutí úspěchů našich poslanců v parlamentní práci. Zazněla pochvala činnosti poslankyně Soni Markové i poslance Zdeňka Ondráčka a poděkování za jejich aktivity směrem k veřejnosti.
Představitelé ÚV KSČM si vyslechli názory členů krajského výkonného výboru k organizaci i možné podobě volební kampaně do PS. Vojtěch Filip upozornil na to, že kampaň bude opět agresivní, kdy se využívá napadání, a také lži. Příkladem z nedávné doby byl soud s poslancem Vondruškou. Ten se musel soudit čtyři roky, aby očistil své jméno proti lživému nařčení vězně, který se mu chtěl mstít. Média o výsledku mlčela. Takovou protikomunistickou a hrubou kampaň vždy nesou těžce zejména členové strany, kteří jsou pod vlivem médií a veřejnoprávní ČT. Bude dobré je na stresující předvolební situaci připravit.
Účastníci jednání se shodli na tom, že naši kandidáti se mají věcně vymezovat zejména proti svým politickým soupeřům a postupovat jednotně za prosazování volebního programu KSČM, jenž budou v kampani představovat veřejnosti.
(vha)

skola2 1604 X

KH KV KSČM

 

Reklama

logo komise mladeze

Go to top