Zahrádkáři sklízeli, komunisté teprve zasévali

ondracek castol17Zahrádkářská prodejní výstava Zahrada východních Čech v Častolovicích 1. října skončila. Zahrádkáři představili po sklizni svoji úrodu. Pro KSČM se stala příležitostí představit veřejnosti po čtyři dny volební program KSČM a kandidáty do PS z Královéhradeckého kraje. Slavnostního zahájení se účastnila poslankyně Soňa Marková. S asistentkou – a též kandidátkou do voleb – Lenkou Fialovou přivezly v prvním dni výstavy velkou zásobu pěkných propagačních dárků. O den později rozdával letáky i sobotní Haló noviny poslanec Zdeněk Ondráček, vedoucí kandidátky kraje.

Mezi veřejností agitovali v dalších dnech Josef Lukášek, Petr Forche i Josef Tylš. Ve stánku drželi službu také Ladislav Winzberger a Josef lukasek forche castol17Zima. Z Pardubického kraje přijel v neděli poslanec Václav Snopek, protože i tam žijí Východočeši a veřejnost do Častolovic přijíždí z obou krajů. Podporu pořadatelům i kandidátům dala osobní účastí po tři dny předsedkyně KV KSČM Věra Žižková. Kandidáti i rychnovští pořadatelé oslovovali procházející návštěvníky, kterých bývá na tisíce, a ti si většinou ochotně brali volební noviny i další propagační předměty. Občas se pustili i do politických debat. Dalo se hovořit i s majitelem vedlejšího stánku s občerstvením, který nebyl vůbec předpojatý k názorům levice.

Rychnovští komunisté zde propagují stranu již po několik let, vždy před volbami. Tak i letos padla tíha starosti o provoz stánku na výstavě na OV KSČM Rychnov a nynější předsedkyni Marii Ondráčkovou. Zasévají tak obrazně semínka povědomí o komunistech a jejich názorech. Jestli bude akce opravdu plodná a na výsledcích to bude vidět, jako na pěkném vystavovaném ovoci a květinách, to se brzy dozvíme.

(vha)

FOTO - Marie Ondráčková

castolovice org 1

castolovice org 2

skola2 1614 X

KH KV KSČM

 

Reklama

logo komise mladeze

Go to top