Pokud budu zvolen do krajského zastupitelstva, mohu uplatnit své dlouholeté zkušenosti z komunální politiky, ve které se pohybuji prakticky nepřetržitě čtyřicet let. Pracoval jsem v obci jako tajemník, řadový zastupitel. V současné době jsem uvolněným místostarostou. Zkušenosti z komunální politiky bych mohl využít i v zastupitelstvu kraje.

Od mládí se věnuji práci s mládeží. S nejmladší generací jsem pracoval v Pionýru, pro hasiče či sportovce. Organizuji se svými spolupracovníky letní tábory. Proto se domnívám, že mám zkušenosti v práci s nejmladší generací a znám její problémy a potřeby.

Pokud bych byl zvolen do zastupitelstva kraje, chtěl bych využít i zkušenosti s problematikou zdravotně postižených občanů, pracovat v jejich prospěch. Různé nadace, charity a neziskové organizace nedokáží při nejlepší vůli potřeby našich postižených spoluobčanů zabezpečit a svoji roli zde musí sehrát kraj a stát.

Budu kandidovat proto, že si přeji, aby naše děti vyrůstaly v lepší společnosti, která nebude ovládána penězi, cizím kapitálem a prosáklá korupcí. Tomu hodlám věnovat své síly a svůj čas.

Fb KV KSČM KRHK: www.facebook.com/kvkscmkrhk 
web KV KSČM KRHK: www.kscmkrhk.cz

jsme vas hlas m

skola2 1484 X

Naši kandidáti do KZ

Go to top