Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kdo jsem a proč kandiduji do Senátu?

bradler mikroVtěsnat do pár řádků 65 let mého života není nic lehkého. Ale sám život není jednoduchý, přinášel mi hezké chvíle ovšem též své stinné stránky. Narodil jsem se v nejkrásnějším městečku v Podkrkonoší – Hostinném. Na své dětství mám hezké vzpomínky.

Dost nostalgie. Druhé město, které mi přirostlo k srdci je Trutnov, kde žiji téměř 40 let. Co nesmím opomenout jsou naše hory – Krkonoše, které dokreslují svojí majestátností tento kouzelný kout naší republiky. Sice na pohled kouzelný, ale život zdejších lidí nebyl nikdy jednoduchý. A to nejen pro svoji drsnost. Své přinášelo i soužití dvou národností.

Co mne celý život „pronásledovalo", je moje vlastnost „co na srdci, to na jazyku". A přitom nemám rád konfliktní situace. Jsem spíše pro kompromis, pro respektování toho, že každý má svobodnou volbu. Nesmí to však být demagogie, která nás provází od listopadu 1989 ze strany pravicových stran,

a to především TOP 09 a ODS. S výsledky jejich konání se setkáváme všichni každý den. To byl jeden z důvodů, proč jsem se rozhodl kandidovat a doufám ve vaši podporu v podzimních volbách do Senátu.

Jsem člověk se středoškolským vzděláním, otec tří synů a dcery. Jsem jeden z vás, který se již nemůže smířit s narůstající chudobou rodin s dětmi a seniorů, s nezaměstnaností, včetně té skryté, která narůstá do obludných rozměrů. Je toho samozřejmě mnohem a mnohem více.

Jsou to problémy, které ani současná koaliční vláda nebude schopna a myslím ani ochotna řešit ve prospěch nás „dolních 10. milionů". Co udělají s církevními restitucemi (krádeží století), které odmítá téměř 85 % naší populace? Odpověď nám dávají podrážděné reakce „nejdůležitější koaliční strany" KDU-ČSL a vystupování církevních hodnostářů.

Je jenom na nás a našich sympatizantech tuto neutěšenou situaci bezodkladně řešit. Je ovšem otázkou, zda naše konání najde odezvu ve většině naší společnosti, která se tváří jakoby o naši snahu vůbec nestála. Ano, to je výsledek neustálého očerňování KSČM v médiích všeho typu, jež nechtějí vůbec připustit, že před listopadem bylo uděláno mnohé ve prospěch lidí a celé společnosti.

Je třeba nenechat se otrávit neustálými útoky na to, co naše strana v současnosti dělá. Je čas začít se získáváním lidí pro naše konání, získávat je k účasti ve všech třech volbách, které proběhnou v letošním roce s cílem dát hlas našim kandidátům.

Slavomil BRÁDLER,
kandidát do Senátu v okrsku č. 38 (Trutnovsko, Náchodsko)

skola2 3609 X

KH KV KSČM

 

Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Počasí v kraji

Doporučujeme

halo noviny logo

Go to top