Chování představitelů opozičních stran v jedné kauze a nejenom v té

protiantikomunismu oPředstavitelé tří politických stran (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) se okamžitě v pátek minulého týdne (23. 10. 20) vyjadřovali k „pochybení“ prof. Prymuly, aniž by cokoliv podstatného věděli. Jsou to buď věštci, nebo mnohé vědí o tom, jak vše bylo na ministra zdravotnictví nastraženo. Nevím. A ono se doposud mnoho neví ani teď. Snad se podaří, bude-li vůle, aby se leccos prokázalo. Jakkoliv Roman Prymula odmítá své pochybení, raději odstoupí, aby dal průchod  novému řešení nastalé situace.
Pochopitelně, hned přispěchal P. Fiala s prohlášením, že by měl Prymula odejít z funkce a všeho nechat. Ztratil prý totiž důvěru a vláda by sama měla o ni požádat. Nyní opravdu tedy nevím, kdo rozděluje společnost, zda prezident Zeman a premiér Babiš a nebo právě Fiala, který při každé vhodné i nevhodné příležitosti (a dostává ji nemálo), se způsobem, který je málo příčetný a hlavně nevybíravý, pouští právě do nich. Vůbec nebere v potaz skutečnost, že vláda v tak těžké chvíli dělá, alespoň podle mého, maximum možného.

K rozboru volebních výsledků

arrow up right 2Výmluvy nejsou namístě, za volební prohru si můžeme sami
Ani po třiceti letech existence KSČM jsme se bohužel nenaučili věcně hodnotit své neúspěchy. Místo pragmatického pohledu na lineární pokles volebních preferencí a snahy tento stav zvrátit si namlouváme, že za to mohou média, která komunisty soustavně očerňují, věkový průměr členské základny či obecný nezájem voličů o levici.
Prohráli jsme krajské volby s nejhorším výsledkem v historii strany. Místo nesmyslných výmluv na koronavir či nepochopení našeho programu voliči se musíme situaci postavit čelem a jasně formulovat, že za volební prohru si můžeme jenom a pouze sami.

PEX a LEX - Názor zo Slovenska

PEX a LEX…
Nedávno predložila Slovenská informačná služba správu o svojej činnosti za rok 2019. Sú v nej rozpracované jednotlivé oblasti – bezpečnostná, ekonomická a zahraničnopolitická, v ktorých SIS vyvíja svoju činnosť. Okrem iného je v správe spomenuté i monitorovanie aktivít slovenskej pravicovo – extrémistickej scény (PEX) a tiež slovenskej ľavicovo – extrémistickej scény (LEX).

Katka Konečná k pokusům odvolat V. Filipa z postu v PS

kk web odvolani
Strana 1 z 12

KH KV KSČM

 

Doporučujeme

halo noviny logo

Reklama

logo komise mladeze

Go to top