Chvála Pavla Novotného a Řeporyjí

arrow down rightNemohu jinak, než zareagovat na článek (=sloupek) šéfa ústecké redakce MFD Jana Veselého, který ho uveřejnil ve zmíněném deníku v sobotu 14. prosince 2019. A řeknu vám, zůstal jsem naprosto „stiffe“, užiju-li neobvyklého výrazu herce Miroslava Horníčka.

I někteří dlouholetí příznivci a voliči ODS hulvátství a sprosťárny starosty nevydrželi a poslali otevřený dopis předsedovi Petru Fialovi, aby vzal na vědomí, že P. Novotný svým jednáním znehodnocuje stranu slušných občanů, myšleno ODS, takže nebude jistě těžké si domyslet, jak se v příštích volbách zachovají.
Redaktor Jan Veselý totiž v onom uvedeném sloupku se bezpříkladně a bez historické znalosti situace v Řeporyjích v květnu roku 1945 Pavla Novotného zastal a jakkoliv se zmiňuje o jeho exhibicionismu a vystupování na sociálních sítích (aby to zas tak nevypadalo), stojí prostě za ním a pokusil se o jakousi chválu vznešenosti, tedy, proč bych to nenapsal, laudatio se vším všudy.
Podle mě je Novotný psychicky nemocný (spíše narušený) člověk, měl by se léčit. Při jakémkoliv rozhovoru se kýve dopředu i dozadu, ze špiček na paty a obráceně, stále „pochoduje“, nedává pozor na otázky – permanentně si vede svou, zvyšuje hlas až na práh bolestivosti a kdekoho slovně i jinak pejorativně uráží. Viděl jsem jeho fotografii, kdy svlečený do půl těla naznačuje v trenýrkách své „mužství“, no a s odhalenou rektální částí se běžně vystavuje na odiv. Tak nevím, to je snad už vyšší stupeň exhibicionismu, není-liž pravda?! Dělá ostudu lidem ve veřejné správě a lidem v ČR vůbec. Zatím je chráněncem exrektora, exprorektora a expolitologa MU v Brně, předsedy ODS P. Fialy. Ministerstvo vnitra ČR v tomto punktu rovněž nekoná, už dávno měl být P. Novotný z této vysoké funkce exkomunikován.
Dal jsem si tu práci a našel stať s názvem Lež má krátké nohy, která je vyvěšena na internetu, v níž se dozvíme – cituji: „Je lží, že Řeporyje osvobodili vlasovci. V Řeporyjích byla posádka německého Wehrmachtu v počtu 240 vojáků. Tito vojáci se vzdali již 5. 5. odpoledne zástupcům odbojových organizací, představovanými důstojníky v záloze, v uniformách.“ – Konec citátu.
Tolik má replika k příspěvku „taky“ novináře.
Miloslav Samek
skola2 1228 X

KH KV KSČM

 

Doporučujeme

halo noviny logo

Reklama

logo komise mladeze

Go to top