POLITIKA JE PRO MNE ŠPANĚLSKÁ VESNICE...

4ccc8afe2c52693ff511d139d48478e4... VE KTERÉ SE ANI PES NEVYZNÁ, NATOŽ PRASE
V politice se stále něco děje. Jen co vezmete do ruky ovladač a navolíte si libovolnou televizní stanici, nestačíte se divit. Politologové, politici, novináři, Komentátoři, orgány zvolené i nezvolené, páni ministři, hlavy pomazané a můžeme skončit slovy písně z filmu Císařův pekař – zkrátk,  inteligence. Co slovo, to perla! Každý(i každá) se bije v prsa a volá:JÁ, JÁ, já jsem největší demokrat na světě. Největší demokrat jsem já a nade mne většího není.

Po volbách se probudili mnozí politici, většinou pravicoví ze snu a nevěřili svým očím. Jejich voliči na ně nějak zapomněli a oni stáli před výsledkovými tabulemi jako přimrazeni. Divili se velice, že nějaký pan Babiš a jeho družina ANO jim sebrali jejich voliče. A začali křičet, jak si to ten pan Babiš představuje, vždyť má Čapí hnízdo a je to estébák! Kde je demokracie? Tak to my mu tedy ukážeme, co je to demokracie. Když máme blbé voliče, musíme jim napravit hlavu, neboť oni nevědí, co činí. Přece si, my, nedáme poroučet od nějakých primitivů, kteří jsou mimo, od důchodců, kteří slyší pouze na vyšší důchody.
Tak tedy, vy, primitivové, zalezte a mlčte. My, hlavy pomazané, my nejlépe víme, co je pro vás dobré. My vám ukážeme, že demokracie (ústy Josefa Švejka), vy kluci pitomí, neznamená, že si budete žít jako prasata v žitě. Demokracie znamená, že si budeme mastit ústa my, my lepší lidi, my kavárenští povaleči…

Jiří KNOPP

 

skola2 1427 X

KH KV KSČM

 

Doporučujeme

halo noviny logo

Reklama

logo komise mladeze

Go to top