Antibabiš a antikomunismus

243856401 868919383984535 8331845740738680206 nLetošní předvolební kampaň má jedno společné s tou poslední prezidentskou v roce 2018. Tehdy šlo všem kandidátům pouze o to, aby nebyl zvolen Miloš Zeman, dnes jde kandidujícím subjektům jen o to, aby ze Strakovy akademie zmizel Andrej Babiš. Musím s uspokojením podotknout, že se to slouhům cizího kapitálu stejně nepodařilo, protože Češi mají vlastní rozum. Tehdy se Drahoš a spol. předháněli v tom, kdo z nich nejvíce zostudí Zemana, dnes se trumfují v tom, kdo přesněji trefí či sestřelí Babiše. Jako trvalý kurs, ze strachu o své podivně získané majetky z dob privatizace a pokračující korupce z veřejných zakázek, svědomitě pečují o to, aby se KSČM už nedostala do sněmovny.
A dál? Dál nic. To je všechno, k antikomunismu se přidal antibabiš, vlastní program nemají právě ze strachu, který předpověděl už komunistický manifest. Nic konstruktivního, snad krom na první pohled nereálných slibů a populistických proklamací. Pravice dnes těžko může lákat voliče kupř. na bytovou výstavbu pro mladé lidi, když v časech vládnutí činila pravý opak a byla to ona, která tu v 90. letech nastartovala developerský byznys a obrovské kšeftování s byty, jejichž cena je dnes závratná a pro mnoho lidí nedosažitelná.

Shrnutí je prosté - "Spolu" a PirSTAN totiž normálním, obyčejným lidem, kterých je v této zemi většina, nemá co nabídnout, poněvadž v minulosti jim všechny sociální jistoty sebrala a Piráti se k české pravici jen jako pijavice přisáli, protože skutečný program než ten ukradený ani nemají. A tak straší komunisty a spoléhají se, že tato primitivní taktika zabere.
Kdo z vás jste sledovali třeba nedělí předvolební debatu na Primě, či jiné předvolební diskuse, resp. hlavně představení pánů Fialy a Rakušana či Bartoše, obrázek jste si udělali sami. Taková je prostě realita těchto předvolebních dnů. Andrej Babiš, ať se brání sám, nemám důvod ho bránit. KSČM a i já osobně bráním tuto zemi před další devastací stran případné pravicové vlády, která by ve svých důsledcích byla už fatální.
Vojtěch Filip
Facebook 
https://www.facebook.com/komunistickastranacechamoravy/posts/2282202495255813
skola2 63 X

KH KV KSČM

 

Doporučujeme

halo noviny logo

Reklama

logo komise mladeze

Go to top