V Sekeřicích poprvé

sekerice21 celek wKandidáti do Poslanecké sněmovny z Královéhradeckého kraje se mohli veřejnosti představit na milé akci, kterou připravil OV KSČM Jičín s předsedou Petrem Typltem a místopředsedou ÚV Václavem Ortem (oba též kandidují) za moderace Věry Beranové. Na akci v zeleném venkovním areálu obce Sekeřice získali účast předsedy ÚV KSČM a 1. místopředsedy PS PČR Vojtěcha Filipa. Po jeho úvodním projevu se mezi hudebními vstupy dua OK STYL z Náchoda postupně představili přítomní kandidáti. Jičínští komunisté zajistili také občerstvení vlastními silami a pěkné ceny pro vylosované účastníky, pro děti pak pěknou nafukovací skluzavku. 

Mírový výstup na Velkou Deštnou

destna21 rozshledna wOrganizátoři z OV KSČM Rychnov nad Kněžnou připravili příjemný začátek 30. mírového výstupu na Velkou Deštnou (1115 m n. m.) – s krásnou rozhlednou a obnovenou útulnou Horské služby – již tradičním opékáním špekáčků na miniohništi. Kvůli ohníčku na asfaltovém parkovišti v Luisině údolí absolvovali papírový „souboj“ s ochranáři na 30 stránkách... O to více první červnovou sobotu se sluníčkem špekáčky chutnaly.

Pietní akt Bohdašín

bohdasin 21

Pietní akt v Odolově

odolov21 ondracekodolov zizk ortVzpomínáme na všechny vojíny, partyzány i civilisty, kteří položili své životy za naší svobodu, želíme jejich životů, položených na samém konci války v Evropě.
Krajský pietní akt byl uspořádán 8. května u památníku „Cesta osvobození 9. 5. 1945“ v Odolově, který připomíná osvobozovací cestu Ukrajinského frontu Jestřebími horami a dále krajem v květnu roku 1945 a další oběti války v regionu. Za účasti členů ÚV KSČM Václava Orta a poslance Zdeňka Ondráčka přišli k pomníku položit květiny a věnce zástupci KV KSČM s předsedkyní Věrou Žižkovou.
Strana 1 z 47

KH KV KSČM

 

Reklama

logo komise mladeze

Go to top