REDAKCE

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
REDAKCE

redakční tým

https://www.facebook.com/konecna.k/videos/830210130961219
received 532232817933870received 1086072318879951
sekerice21 celek wKandidáti do Poslanecké sněmovny z Královéhradeckého kraje se mohli veřejnosti představit na milé akci, kterou připravil OV KSČM Jičín s předsedou Petrem Typltem a místopředsedou ÚV Václavem Ortem (oba též kandidují) za moderace Věry Beranové. Na akci v zeleném venkovním areálu obce Sekeřice získali účast předsedy ÚV KSČM a 1. místopředsedy PS PČR Vojtěcha Filipa. Po jeho úvodním projevu se mezi hudebními vstupy dua OK STYL z Náchoda postupně představili přítomní kandidáti. Jičínští komunisté zajistili také občerstvení vlastními silami a pěkné ceny pro vylosované účastníky, pro děti pak pěknou nafukovací skluzavku. 
destna21 rozshledna wOrganizátoři z OV KSČM Rychnov nad Kněžnou připravili příjemný začátek 30. mírového výstupu na Velkou Deštnou (1115 m n. m.) – s krásnou rozhlednou a obnovenou útulnou Horské služby – již tradičním opékáním špekáčků na miniohništi. Kvůli ohníčku na asfaltovém parkovišti v Luisině údolí absolvovali papírový „souboj“ s ochranáři na 30 stránkách... O to více první červnovou sobotu se sluníčkem špekáčky chutnaly.
cesko do nasich rukou n
bohdasin 21
csbs novy hradec 6Je mnoho příležitostí k oslavám, které se opakují a vyplývají z různých dat narození, svátek atd. K oslavě narozenin se stačí jen narodit, děje se tak bez našeho zvláštního přičinění… Proto, abychom však zde mohli dnes slavit tento jeden z nejvýznamnějších českých i slovenských svátků, musely protéci hektolitry lidské krve. My, zástupci východočeské větve Českého svazu bojovníků za svobodu, jsme se bez ohledu na nesmyslné politické hašteření přišli poklonit a vzdát čest padlým bojovníkům za svobodu, bojovníkům proti fašismu a nacismu. A jsme potěšeni, že si Východočeši, včetně představitelů města, přišli na mnoha místech, samozřejmě za dodržení všech nařízených opatření, připomenout tento svátek. Nejsme Pražané a historická pravda je pro nás nezpochybnitelná, politické hrátky musí jít stranou. Přišli jsme k pomníčkům v Hradci Králové, Odolově a na mnoha dalších místech.
Před 76 lety, což je v podstatě nedávno, končila doba, která za sebou nechala miliony mrtvých, sta tisíce zmrzačených a duševně otřesených a tisíce sirotků. Za vším stály dobyvačné národy, kterým vévodilo nacistické Německo.
kscm vesta w29. 5. 2021
Vyjadřujeme vážné znepokojení nad zvyšováním napětí v mezinárodních vztazích. Lidé v Evropě žili 76 let v relativním míru a bezpečí. To samé si přejeme pro naše děti a vnuky, kteří ani nemají možnost mluvit s předky, jež hrůzy války prožili. Virtuální střílení a zabíjení na počítačích, v bezpečí domova, jenom umocňují pocity, že válka je hra. O roli médií a učebních osnov nemluvě. Nesedí také srovnání s návratem do období studené války, protože toto období přivedlo světové velmoci k politice uvolňování mezinárodního napětí. Byla podepsána celá řada mezinárodních smluv omezujících militarizaci Evropy a strategické výzbroje. To je dnes zapovězené.
Strana 1 z 46

KH KV KSČM

 

Reklama

logo komise mladeze

Go to top