Vytisknout tuto stránku

1. JUDr. PhDr. Zdeněk Ondráček, Ph.D.

01 ondracek 1200


U Policie ČR pracoval jako vyšetřovatel na všech úrovních, od okresu až po útvar s celorepublikovou působností. Po ukončení aktivní služby začal podnikat v bezpečnostně právním poradenství, školící a lektorské činnosti. Souběžně s tím byl zástupcem ředitelky na střední škole, kde učil předmět Právo. Při posledních parlamentních volbách byl zvolen poslancem Parlamentu ČR, kde pracuje v Ústavně právním výboru a je předsedou Podvýboru pro Policii ČR, obecní policie a soukromé bezpečnostní služby. V Bezpečnostním výboru pracuje také jako krajský zastupitel Královéhradeckého kraje.

V kraji dopomohl mnoha dobrovolným hasičským sborům k získání financí na techniku, rekonstrukce či výstavbu nových hasičských zbrojnic. Aktivně podporuje činnost všech složek IZS. Kraj má být pro lidi bezpečný, rád by se proto zapojil do práce v bezpečnostním výboru, popř. výboru pro dopravu. Jako poslanec pomáhá kraji při řešení konkrétních záležitostí a na kraj zpětně přenáší nové informace z centra.

Ve svém volném čase relaxačně sportuje – zejména plávání, kolo a v zimě běžky. Rád také s batohem na zádech poznává nová místa, ať již u nás nebo v zahraničí.

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Fb Zdeněk Ondráček: https://www.facebook.com/OndracekZdenek%20/ 
Fb KV KSČM KRHK: www.facebook.com/kvkscmkrhk 
web KV KSČM KRHK www.kscmkrhk.cz

jsme vas hlas m

Video kandidáta:
 
skola2 3558 X